Obklady do romantické kuchyně Cotto Vogue

TATO SÉRIE SE JIŽ, BOHUŽEL, PŘESTALA VYRÁBĚT. Zavolejte nám na 608 945 608 nebo napište na obchod@vinciprojekt.cz či pomocí formuláře dole na stránce, MÁME PRO VÁS ALTERNATIVY.

Cotto Vogue jsou obklady pro romantické duše, to už víme. Jsou navíc opravdu praktické a můžete je kromě kuchyně, koupelny a jiných interiérových aplikací použít také venku na terase, balkónu, apod., jsou totiž plně mrazuvzdorné a protiskluzné. „Postaršenýpovrch potěší milovníky vintage, chalupáře a mnohé další. Formáty 20×20 a 10×10 cm se vzájemně výborně kombinují. Krásné dekory a jednobarevné dlaždice vás díky své jemné barevnosti a nevtíravé eleganci opravdu neomrzí.

Vzorky jsou k vidění na našich vzorkovnách v Praze a Plzni. Velmi doporučujeme si je prohlédnout, fotografie nejsou vypovídající. Pro kalkulaci, objednávky či jiné dotazy nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

Pro další dotazy či objednávky nás neváhejte kontaktovat na 608 456 708 nebo na obchod@vinciprojekt.cz.


Pro další otázky, poptávky či objednávky nás můžete kontaktovat na telefonu 608 945 608 nebo pomocí formuláře níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat nejpozději do 48 hodin. Děkujeme.