Cotto Etrusco obklady jsou ručně vyrobené a mají dlouhou historii, ale i tak si skvěle rozumí také s minimalistickými projekty. K dispozici je nepřeberné množství barev a formátů. Jedná se o ručně vyrobenou a glazovanou (nebo neglazovanou, dle požadavku) terakotu. Díky unikátním výrobním postupům jsou barvy a povrch naprosto nesrovnatelné s jakýmkoliv strojově vyrobeným obkladem či dlažbou. Proměnlivost a živost a neomezené možnosti jsou hlavním znakem těchto malých uměleckých děl. Posuďte sami.

Níže se podívejte do katalogu, kde najdete oblíbené série a barevnosti, katalogem nelze obsáhnout všechno, co lze vyrobit, ale ukáže Vám, co je možné:


V listu níže se můžete podívat, jak lze například vytvářet vlastní barevné mixy. Vše je jen na Vás, toto je ukázka:


TATO SÉRIE JE VELMI SPECIFICKÁ A VEŠKERÉ DLAŽDICE SE VYRÁBĚJÍ VŽDY NA ZAKÁZKU, JE MOŽNÉ OBJEDNAT SI VLASTNÍ FORMÁTY, VZORY, BARVY. JE IDEÁLNÍ K REKONSTRUKCÍM HISTORICKÝCH OBJEKTŮ NEBO PRO INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY, KDE KLASICKÁ DLAŽDICE NEOBSTOJÍ. MOŽNOSTI JSOU PRAKTICKY NEOMEZENÉ, NEBOJTE SE NÁS ZEPTAT…

Vzorky jsou k vidění na našich vzorkovnách v Praze a Plzni. Velmi doporučujeme si je prohlédnout, fotografie nejsou vypovídající. Pro kalkulaci, objednávky či jiné dotazy nás můžete kontaktovat poptávkovým formulářem pod fotogalerií na této stránce, e-mailem či telefonicky. Veškeré kontakty najdete TADY.

Pro další dotazy či objednávky nás neváhejte kontaktovat na 608 945 608 nebo na obchod@vinciprojekt.cz.

FOTOGALERIE:


Pro další otázky, poptávky nebo objednávky nás můžete kontaktovat na telefonu 608 945 608 nebo pomocí formuláře níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. S dalšími informacemi Vás budeme kontaktovat nejpozději do 48 hodin. Děkujeme.